Bo Szpilka jest Kobietą!

Opublikował Bloger 20/11/2014 0 Komentarzy

szpilki dla każdej kobietyPoznaj pięć sposobów na celebrowanie swojej kobiecości

 

Być kobietą XXI wieku to znaczy być cały czas niezawodną, zawsze perfekcyjną, seksowną, a równocześnie opiekuńczą, troskliwą. Podsumowując: my - kobiety mamy ogrom zadań do spełnienia każdego dnia i to również takich, które można uznać za te zarezerwowane dla mężczyzn. Całe szczęście, jest jeden taki dzień w roku, kiedy można w pełni i bezkarnie nacieszyć się swoją kobiecością i gloryfikować ją na każdym kroku. Wszystko zaczęło się już w starożytnym Rzymie – obchodzone wtedy Matronalia, które przypadały na pierwszy tydzień marca - były okazją do dziękowania ówczesnym bogom za typowo kobiece cechy takie, jak macierzyństwem i płodność. Już wtedy mężczyźni starali się, by pokazać drogim kobietom swoją wdzięczność i uwielbienie. Od tamtego czasu, przez czasy PRL-u, kiedy to Dzień Kobiet cieszył się szczególną sławą, aż po dziś – 8 dzień marca ma wielkie znaczenie w kalendarzu każdej z nas. Chcesz spędzić go w tym w roku w wyjątkowy sposób? Zadbaj o jeden z najbardziej kobiecych atrybutów, jakim są nogi! To za nimi panowie szaleją, to je chętnie odsłaniamy, czy też podkreślamy seksownym obuwiem, typu  botki skórzane Intense Symphony. Ten fakt zainspirował nas do stworzenia harmonogramu obchodów dnia kobiet, z którego możesz także i Ty skorzystać!

 

Przed snem nie zakładaj szpilek

 

Przygotowania do kolejnego dnia zacznij dzień wcześniej. Pamiętaj aby pod koniec dnia nie chodzić już w szpilkach, a jedynie w płaskich butach. Poranek zacznij od tego, że obudzisz się wypoczęta – a więc i piękna. Nie wstawaj od razu – daj sobie kilka minut odprężenia. Zanim zaczniesz dzień i założysz na siebie ultra kobiecą sukienkę i mega stylowe  botki skórzane Luxury Pure pozwól sobie na lekką gimnastykę, wyjątkowo – na leżąco. Rozluźnij mięśnie, delikatnie poruszaj każdym palcem u stóp, wykonuj okrężne ruchy. Zanim sięgniesz po filiżankę ulubionej kawy, załóż ulubione kapcie i dopiero wtedy zacznij planować dalszą część dnia...

 

Przygotuj stopy na założenie butów

 

Zanim ruszysz dalej – czas na to, co kobiety uwielbiają, ale w codzienności dnia często ograniczają do minimum – pielęgnacja. Oczywiście makijaż i balsamowanie to standard, ale naszym stopom także należy się odpowiednia dawka troski. Dzień Kobiet to idealna okazja ku temu, by pozwolić sobie na kojącą kąpiel stóp w odżywczych olejkach czy też zrobienie pięknego pedicure. Jak zadbać o stopy jeszcze bardziej? Po wszystkim warto nałożyć dobry krem i spryskać stopy dezodorantem. I już – jesteś gotowa na podój świata!

 

Kup właściwe buty!

 

Czyli to, co kobiety kochają najbardziej! Załóż na tak wyszykowane stopy - wygodne  botki skórzane Luxury Pure, żakiet, t-shirt i jeansy i ruszaj na podój centrum handlowego! Jeśli należysz do nieco bardziej odważnych kobiet możesz też swoją stylizacją nawiązać do zbliżającej się wiosny – by tak było wybierz soczyste kolory, ramoneskę i  botki Alabama Party Green, by nie tylko wyglądać świetnie, ale też podkreślić swoją kobiecość jeszcze bardziej. W tak atrakcyjnym wydaniu zakupy przebiegną jeszcze milej, a świetny nastrój dodatkowo poprawi Ci... kolejna zakupiona para szpilek!

 

Na randkę załóż szpilki

 

W zależności od tego czy jesteś typem imprezowiczki czy raczej romantyczką, która woli spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoim ukochanym – zaplanuj sobie jego wieczorną część na jeden z tych dwóch sposobów. Bez względu na decyzją - koniecznie załóż sukienkę bądź spódnicę, zrób wyjątkowy makijaż, rozpuść włosy bądź kobiece upięcie, postaw na pończochy i seksowne  botki Alabama Party Yellow. Nawet jeśli na co dzień jesteś bardziej typem chłopczycy bądź sportsmanki – pozwól sobie 8 marca na pokazanie światu tej subtelniejszej odsłony.

 

Zrelaksuj się

 

Bez względu na to, o której godzinie skończy się ten szalony, słodki dzień – nie zapomnij o tym, że Twoje stopy po tylu godzinach potrzebują specjalnego potraktowania. Zanim więc położysz się spać wymocz je raz jeszcze, zrób szybki, owocowy peeling, nakremuj, załóż ciepłe skarpety... I powitaj kolejny dzień w podobny sposób – bo kto powiedział, że Dzień Kobiet musimy obchodzić tylko 8 marca:)?!