Buty Monnari to jakość, design i styl

Opublikował Bloger 03/04/2016 0 Komentarzy

Polska marka butów Monnari 

 
To niesamowite, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że znana i lubiana marka butów Monnari to polski producent. Firma istnieje od końca lat dziewięćdziesiątych i przez te lata stała się tak rozpoznawalna, że w świadomości społecznej funkcjonuje jako marka zagraniczna. Tak się zdarza, kiedy spotykamy się z produktami o wyjątkowym wyglądzie i wysokiej jakości. To właśnie wysoka jakość i eleganckie wzornictwo najczęściej kojarzy nam się ze światowymi markami. Taka właśnie jest marka Monnari. Już od początku swojego istnienia oferowała produkty, które prześcigały konkurencję tym jak wyglądają i jakie posiadają cechy jakościowe. Dzięki temu bardzo szybko zyskała zaufanie i uznanie w oczach klientek.   
 
 
Monnari, oferując buty o poziomie stylizacji najsławniejszych projektantów oferuje jednocześnie jakość rzadko spotykaną na polskim rynku. To z tego powodu zyskała taką popularność i cieszy się szacunkiem polskich klientek. 
 

Historia marki Monnari

 
Historia Monnari rozpoczęła się w 1998 roku od produkcji odzieży damskiej. Dzięki wspomnianej jakości i wzornictwie firma bardzo szybko zdobyła popularność i rozwijała swoją sieć salonów oraz ofertę. Butiki wyrastały jak grzyby po deszczu, firma zwiększała swój zasięg rok do roku, a Panie w całej Polsce otrzymały możliwość obcowania z marką i produktami Monnari. Ta niezwykła popularność była zachętą do rozwoju, także na rynki zagraniczne. Rozpoczęły się lata świetności i szybkiej ekspansji Monnari. Firma oferowała coraz więcej produktów w swoim asortymencie. Już nie tylko odzież, ale i torebki dodatki oraz buty. Zwieńczeniem sukcesów firmy, była słynna kampania Monnari z Claudią Schiffer w 2006 roku i debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w tym samym roku. 
 

Monnari to dążenie do perfekcji

 
Chęć dążenia do perfekcji i oferowania odzieży, torebek, butów coraz szerszemu gronu klientek, w 2008 roku zderzyła się niestety z kryzysem światowym. Czasem zdarza się, że wizja i chęć tworzenia czegoś wielkiego, zależy także od czynników zewnętrznych. Efektem tego było spowolnienie rozwoju firmy. Jednak w myśl słynnego polskiego przysłowia „co Cię nie zabije to Cię wzmocni”, Monnari zaczęło odbudowywać swoją pozycję w dość krótkim czasie, tak aby od 2012 roku znów wyrastać na lidera polskiej branży odzieżowej. 
 
 
Od tego czasu coraz większy udział w asortymencie firmy zaczęły stanowić buty damskie: botki, sandały, szpilki a nawet tenisówki. Do tego czasu firma skupiała się na oferowaniu głównie odzieży o torebek, jednak już od kilku lat, coraz większy udział w sprzedaży mają także buty. 
 
 
Z racji na ich niepowtarzalny wygląd, wygodę, styl i komfort od tego roku znalazły się one także w ofercie naszego sklepu. Jesteśmy dumni z tego, że możemy współpracować z Marką Monnari i oferować naszym klientkom buty tej marki. 
 
 
Buty Monnari jakie oferujemy w naszym sklepie to najnowsza kolekcja tego producenta, cechująca się odwagą, kolorami i jak zawsze – wygodą podczas użytkowania. Ale o tym szerzej w kolejnym wpisie na naszym blogu.