Buty Zbych, jakość i dbałość o detale

Opublikował Bloger 17/08/2016 0 Komentarzy

Buty Zbych to sprawdzony producent

 

Paniom, które gustują w skórzanym obuwiu wysokiej jakości marka Zbych z pewnością przypadnie do gustu. Ta śmiała teza już na początku wpisu może wydać się kontrowersyjna, jednak to tylko złudzenie. W rzeczywistości po przeczytaniu tego wpisu oraz zapoznaniu się z naszą ofertą, niejedna z Was zgodzi się, że buty Zbych to będzie jej wybór podczas następnych zakupów. Skąd takie przypuszczenie? Otóż buty Zbych to polska produkcja, ze skór naturalnych z całego świata. Wygoda i elegancki wygląd to efekt wieloletniego doświadczenia w projektowaniu damskiego obuwia. To wszystko „zapakowane” jest w przyzwoitą cenę. Każda z tych małych cegiełek sprawia, że nie pożałujesz decyzji po zakupie. Przeczytaj zatem dlaczego zachęcamy do nabycia butów marki Zbych.

 

Historia butów Zbych

 

Wszystko zaczęło się ponad 30 lat temu. Jest to klasyczna polska opowieść, w której to na początku lat 90’tych z rodzinnej pasji zaczyna rozwijać się prężnie działająca firma. Początki jak wszędzie, są wymagające, jednak ciężka praca każdego dnia sprawia, że buty Zbych zyskują na popularności i sprzedają się coraz lepiej i lepiej. Od tamtego czasu zmieniła się technologia wytwarzania, organizacja sprzedaży, marketing. Nie zmieniła się jakość i zamiłowanie to butów tylko najwyższej jakości.

 

Dziś sieć sprzedaży posiada kilkadziesiąt sklepów na terenie całej Polski. Buty można kupić w większości województw. A jeśli butów Zbych nie ma w Twojej okolicy to zawsze jest Internet i sklepy takie jak nasz, w którym możesz zapoznać się z najnowszą kolekcją tej marki. Jak wiadomo, kupując buty przez Internet nie możesz ich przymierzyć. Masz jednak prawo do zwrotu, którego w klasycznych sklepach nie ma. W związku z tym kupując buty Zbych przez Internet także możesz je sprawdzić, a gdy coś jest nie tak - zwrócić. Zyskujesz także to dodatkowe prawo 14 dni na „rozmyślenie się”. Gdy znajdziesz inny model, który jeszcze bardziej pasuje do sukienki, te wcześniej zakupione możesz po prostu odesłać bez podania przyczyny. Czy 30 lat temu, zakładając firmę produkującą buty ktoś w ogóle mógłby pomyśleć o takim modelu sprzedaży? Z pewnością nie. Jak zatem będzie wyglądała dystrybucja butów Zbych za 30 lat? Tego nie przewidzi sam Nostradamus. Mamy natomiast pewność, że jeśli buty Zbych będą rozwijały się tak jak dotychczas, to ich sprzedaż będzie kwitła, nawet za sto lat!

 

Na jaką porę roku buty marki Zbych?

 

Na tak postawione pytanie, odpowiedź jest wyjątkowo prosta. Na każdą. Marka Zbych to buty na każdą porę roku. Potrzebujesz botków na wiosnę? A może sandałów na lato? Jesienne i zimowe modele kozaków także znajdziesz w ofercie „Zbycha”. Buty są wykonane ze skóry naturalnej, więc są wygodne i nadają się na każdą pogodę. W lecie jest w nich chłodno, a nogi mają komfortowe warunki w wysokich temperaturach. W zimie natomiast jest w nich ciepło, szczególnie jeśli wybierzemy model ocieplany. Jeśli nie masz jeszcze żadnego modelu tej marki, to możesz go sprawdzić w każdej chwili. Poniżej śliczne botki we wiosennej scenerii:

 

 

Sprawdź szpilki, bo warto

 

My ze swojej strony zachęcamy abyś zwróciła uwagę na szpilki. Wykonane są one z rzadko spotykanych rodzajów skór. W ofercie znajdziemy szpilki z fakturą końskiego włosia czy też mieniące się wieloma warstwami błyszczącego materiału. Oczywiście każde buty mogą być wykonane z tego materiału, jednak gdy są to szpilki, widać dbałość o detale i jak wysokiej jakości są użyte materiały. Szpilki to generalnie rodzaj obuwia, które najbardziej kochają nasze klientki. Rozumiemy to i w naszym asortymencie szpilek jest właśnie najwięcej. Aby jednak każda pora roku mogła być „przechodzona” w butach na obcasie, na jesienno-zimowe klimaty zachęcamy zapoznania się z kozakami marki Zbych. Dostępne są w niezwykłych kolorach: ziemisty oraz oliwkowy. Naprawdę warto, ponieważ fason jest sprawdzony, a kolory wyjątkowe.

 

Polskie buty skórzane

 

Pisząc o butach Zbych, trzeba mocno podkreślić, że jest to polskie obuwie skórzane. Warto o tym mówić, ponieważ jest to wartość sama w sobie. Polskie buty zdobywają coraz większą renomę w całej Europie. To min. dzięki takim producentom jak Zbych. Lata ciężkiej pracy w produkcji najwyższej jakości butów damskich owocuje tym, że polskie obuwie kojarzy się tylko dobrze. Jednym z hitów eksportowych są np. Szpilki Czarno – Złote Embrace i patrząc na nie wiemy dlaczego są tak popularne. Wykonane są dbając o każdy szczegół, a tak naprawdę dopiero kiedy założymy je na nogę czujemy ich wygodę. Czy zatem mielibyśmy mieć jakiekolwiek powody do kompleksów? Na pewno nie, co doceniają klientki spoza Polski.

 

Sprawdź wyjątkowość „Zbycha”

 

Czy przekonują Cię nasze argumenty za marką Zbych? Jeśli tak, to jest nam niezmiernie miło, ponieważ wszystko co piszemy o tych butach ma swoje przełożenie na rzeczywistość. Zachęcamy do wypróbowania któregoś z modeli. Tak jak wspomnieliśmy w treści artykułu, jeśli tylko nie będziesz zadowolona możesz je zwrócić bez podawania przyczyny. Wiemy jednak, że buty są na tyle wyjątkowe, że jak tylko wyjmiesz je z pudełka zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia. Nie musisz nam wierzyć „na słowo”, sprawdź sama buty Zbych:)