O nas

Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą butów damskich. Naszym celem jest dostarczanie najpiękniejszych i najmodniejszych modeli obuwia w dobrych cenach. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, tak aby każda klientka była w pełni zadowolona z zakupów w naszym sklepie online. Buty, które oferujemy, wybieramy dla naszych klientek dbając o detale i przykładając dużą uwagę do szczegółów. Pragniemy, aby nasze klientki były bardziej szczęśliwe po zakupie niż przed. Rozumiemy, że zakupu w sklepie internetowym wymagają zaufania, a czasem także odrobimy szczęścia podczas wyboru odpowiedniego rozmiaru. Dlatego sprzedając nasze buty, gwarantujemy możliwość zwrotu obuwia w aż 60 dni. Dzięki temu gwarantujemy, że zakupy w naszym sklepie będą dla Ciebie satysfakcjonujące. Możesz w komfortowych warunkach przymierzyć zamówiony towar, a gdy się rozmyślisz, zwrócisz. To dowód na to, że nasz sklep dba nie tylko o radość z zakupionego towaru, ale przede wszystkim zależy nam za zadowoleniu z całego przebiegu transakcji.


Siedzibą naszego sklepu jest Rzeszów. To tutaj zaczynaliśmy, jednak aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów, posiadamy także oddział wraz z magazynem wysyłkowym w Warszawie. To stąd wysyłamy nasze buty do Ciebie. Dzięki temu większość przesyłek trafia do naszych klientek już następnego dnia po zakupie.


Dokładamy wszelkich starań aby nasze klientki były zadowolone. Jeśli masz pytania, prosimy o kontakt przed zakupem, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nasi konsultanci to osoby, które pasjonują się obuwiem, w związku z czym są zawsze gotowi do pomocy i udzielenia rzetelnych informacji.


Nasz firma istnieje od 2006 roku. Mamy ponad 10 lat doświadczenia. Sprzedajemy buty z pasją i zawsze dbamy o zadowolenie klienta.


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i obsługi. Gwarantujemy miły kontakt i zadowolenie z zakupionych butów.